تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 تیر 1402 - 18:16
کد خبر : 660

دویست و هشتاد و یکمین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور برگزار شد

دویست و هشتاد و یکمین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور برگزار شد
جلسه دویست و هشتاد و یکم هیئت مدیره مجمع خیرین کشور صبح روز چهارشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۲ در دفتر مرکزی مجمع خیرین کشور برگزار شد.

جلسه دویست و هشتاد و یکم هیئت مدیره مجمع خیرین کشور صبح روز چهارشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۲ در دفتر مرکزی مجمع خیرین کشور برگزار شد. پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید با مدیریت آقای محمد رضا کارگری، نایب رییس هیئت مدیره مجمع خیرین کشور، جلسه رسمیت یافت. در ادامه‌ی جلسه نیز با حضور مهندس حبیب الله بور بور، رییس مجمع خیرین کشور، بررسی دستورات جلسه ادامه پیدا کرد.
اهم موضوعات مطرح شده به شرح ذیل است:

مقرر شد از آنجا که نحوه تعامل با مرکز رسانه ولایت در حوزه انتشار اخبار مجمع نیاز به بحث و تبادل نظر بیشتری دارد دکتر تقی‌ پور در این زمینه پیگیری‌های لازم را انجام دهند.

مقرر گردید مدیریت پیام رسان‌های قبلی مجمع که مدتی است به روز نشده است به مجمع منتقل شود و کار به‌روز رسانی آن انجام شود. حاج آقا کارگری در این خصوص پیگیری لازم را به عمل خواهند آورد.

در ادامه از زحمات فراوان آقای دکتر اشکان تقی پور، عضو هیئت مدیره مجمع خیرین کشور، که در این زمینه ضمن مطالعه بند به بند برنامه هفتم، از نقطه نظر اعضای هیئت مدیره مجمع، مجامع استانی و مشاوران مجمع در تدوین نهایی پیشنهادات به مجلس شورای اسلامی استفاده کرده‌اند، قدردانی و تشکر به عمل آمد.
همچنین مقرر گردید آقای آل احمد، عضو هیئت مدیره مجمع خیرین کشور، پیشنهادات ارسال شده به کمیته تلفیق بودجه مجلس را از طریق شورای عالی انقلاب فرهنگی پیگیری نمایند.

با توجه به حضور وزیر محترم آموزش و پرورش در جلسه بعدی هیئت مدیره مقرر شد آقایان دکتر ولیئی و دکتر تقی‌پور تفاهم‌نامه‌های قبلی را بازنگری و با انجام اصلاحات لازم و تامین نظر حوزه وزارت در جلسه بعدی مجمع ارائه تا به صورت تفاهم‌نامه‌های جدید به امضای طرفین برسد

مقرر گردید فرد مناسبی به عنوان دستیار دکتر ولیئی، مدیرعامل مجمع خیرین کشور، انتخاب شود که با توجه به حجم کار و لزوم حفظ ساختار مجمع و کثرت مسئولیت های مدیر عامل، همچنین گردش کار بهینه مجمع خیرین کشور، وظایف مرتبط به ایشان سپرده شود.
آقای دکتر ولیئی در جایگاه معاونت مشارکت های مردمی وزارت کشور نقش مهمی در تسهیل امور مرتبط با خیرین و موسسات خیریه دارند.
مصوب شد آقای دکتر ولیئی با نظر آقای مهندس بوربور در این زمینه اقداامات لازم را انجام دهند.

موارد مرتبط با تسهیل کار ساخت خوابگاه دانشجویی دخترانه دانشگاه شهیدبهشتی با حضور دکتر اسدی، معاونت مشارکت های اجتماعی دانشگاه علوم
پزشکی شهید بهشتی، و سرکار خانم سعادت پیگیری شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

فرهنگی

اخبار سیاسی