تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 مرداد 1402 - 14:12
کد خبر : 763

تاکید بر اجرای طرح نذر تخصص در دویست وهشتاد و چهارمین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور

تاکید بر اجرای طرح نذر تخصص در دویست وهشتاد و چهارمین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین کشور
دویست و هشتاد و چهارمین هیئت مدیره مجمع خیرین کشور با حضور اعضای هیئت مدیره صبح روز چهارشنبه ۱۱مردادماه ۱۴۰۲ برگزار شد.

دویست و هشتاد و چهارمین هیئت مدیره مجمع خیرین کشور با حضور اعضای هیئت مدیره صبح روز چهارشنبه ۱۱مردادماه ۱۴۰۲ با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ودر ادامه با مدیریت مهندس حبیب الله بور بور، ریاست مجمع خیرین کشور، آغاز شد..
در این جلسه که مدیر کل محترم دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش میهمان آن بودند مواد ذیل مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت:

با معرفی وزیر محترم آموزش و پرورش سرکار خانم دکتر گودرزی، مدیر کل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش، نماینده وزیر در اجرای مفاد تفاهمنامه فی مابین، به ویژه اجرای طرح نذرتخصص مجمع خیرین کشور هستند.
– پس از بحث و تبادل نظر در خصوص نحوه اجرای طرح نذر تخصص مقرر گردید که این طرح با قوت پیگیری شود و در این رابطه اطلاعات دانش آموزان دارای بیماری‌های مختلف که از طریق مراقبان محترم سلامت وزارتخانه تایید شده است و بیماری های گوناگون از جمله بیماری های سخت و صعب العلاج را سامل می سود در منطقه ۲۱ شهر تهران و همچنین شهرستان پیشوای ورامین جهت بارگذاری در پلتفرم دکتر نکست تهیه و به نماینده مجمع ارائه شود. همچنین مقرر شد پیرو جلسات دکتر اشکان تقی پور، عصو هیئت مدیره مجمع خیرین کشور، و جناب آقای تاجیک، فرماندار محترم پیشوا، بر توان فرمانداری جهت تجمیع و استفاده از حداکثر توان مدیران آموزش و پرورش شهرستان تاکید شود.

– با توجه به تحلیل آقای دکتر جمشیدی مشاور مجمع در خصوص عملکرد چند سال اخیر مقرر شد جلسات کارشناسی ارزیابی، آسیب شناسی و ارائه راهکار در این رابطه با حضور برخی از اعضای مجمع با مدیریت آقای دکتر جمشیدی در دفتر ایشان برگزار و نتایج حاصله تا پایان شهریور ماه سال جاری ارائه شود.
– گزارش جلسه شورای اجتماعی کشور مورخ اول مردادماه ۱۴۰۲ توسط آقای مهندس بوربور با موضوع ساماندهی معتادین متجاهر ارائه گردید.

– با توجه به استقبال معاون وزیر کشور و رییس سازمان امور اجتماعی کشور پس از ارائه طرح نذر تخصص از سوی دکتر ولیئی، مدیر عامل مجمع خیرین کشور و معاونت محترم مشارکت های اجتماعی وزارت کشور، از طرح نذر تخصص، مقرر شد خانم دکتر ریاضی خلاصه‌ای از طرح فوق را ارائه تا طی نامه‌ای به معاونت امور اجتماعی وزارت کشور ارسال و در دستور کار شورای اجتماعی کشور قرار گیرد.

_ دکتر اشکان تقی پور، عضو هیئت مدیره مجمع خیرین کشور، گزارشی از همکاری و هماهنگی شعب فعال مجمع خیرین در ایتان ها جهت شناسایی مجامع و موسسات خیریه اثرگذار جهت تقدیر از سوی ریاست مجلس شورای اسلامی و برگزاری جلسات استانی این تشکل های مردمی با اقای مهندس قاسمی، مشاور نشکل ها و سازمان های مردم نهاد رییس حوزه ریاست مجلس، ارائه کرد.
لازم به توضیح است که اولین جلسه از سلسله این جلسات با اعتماد به انتخاب و هماهنگی مجمع خیرین کشور در استان کردستان و به همت استاد نوروزی، مدیر عامل مجمع خیرین کردستان، با حضور مهندس قاسمی و دکتر تقی پور به انجام رسید.
_ دکتر اشکان تقی پور، گزارشی از اولین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین اورژانس کشور با حضور اعضای هیئت مدیره و دکتر میعادفر، ریاست محترم سازمان اورژانس کشور، ارائه کرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

فرهنگی

اخبار سیاسی